Animal Crossing: New Horizons’a Kış Geldi!

Animal Crossing: New Horizons‘taki tatilleri, mevsimsel aktiviteler ve kış güncellemesiyle kutlayın!

Toplanın, süveter havası! Soğuk hava yaklaşıyor olabilir, ancak neyse ki, Nintendo Switch sistemi için Animal Crossing: New Horizons oyununda sıcak bir tatil neşesini de beraberinde getiriyor . Ağaçlardan aşağıya doğru sürüklenmeye başlayan kumral renginde akçaağaç yapraklarının yanı sıra, Kuzey Yarımküre’de bulunan adalar, huzur dolu kar örtüleri ile ziyaret edilecek. Ayrıca, 19 Kasım’da Animal Crossing: New Horizons için ücretsiz bir güncelleme gelecek, tatil etkinlikleri ve geliştirmeleri tanıtıyor, size arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantı kurma ve Animal Crossing: New Horizons sakinlerinizle birlikte ada hayatının tadını çıkarma fırsatı sunuyor…

Arkadaşlarınız ve ailenizle kaliteli bir tatil geçirmek istiyorsanız, yeni güncellemeyle birlikte 26 Kasım Turkey Day (Hindi Günü) ve 24 Aralık Toy Day (Oyuncak Günü) gibi özel günler de eklenecek olan ve başkalarıyla birlikte deneyimleyeceğiniz tatil etkinliklerinin keyfine varın. Bu, ziyaretçileri ağırlamak ve birbirinizin arkadaşlığından keyif alırken adanızı göstermek için yılın harika bir zamanıdır. Ayrıca Kış Güncellemesi, Animal Crossing: New Horizans’a yeni tepkiler ve saç stilleri, genişletilmiş oyun içi ev eşyası depolaması için bir yükseltme seçeneği de getiriyor. Aynı zamanda veri aktarım kapasitelerinden de tasarruf edin.

Amerika’nın Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Nick Chavez, “Animal Crossing: New Horizons‘da herkesi ailesi ve arkadaşları ile birlikte tatilleri yaşamaya davet ediyoruz ve ada sakinlerinizin eşsiz mevsimsel tezahüratlarını da beraberlerinde getirmelerini istiyoruz” dedi. . “Bu tatil sezonunda adalarınıza gelen tüm değişiklikleri herkesin keşfetmesi için sabırsızlanıyoruz.”

Aşağıdaki özelliklerin tümü, Animal Crossing: New Horizons’daki adanızın hangi yarımkürede bulunduğuna bakılmaksızın kullanılabilir:

Turkey Day (Hindi Günü) – Bu yıl 26 Kasım’da gerçekleşecek olan Turkey Day’de birinci sınıf şef Franklin gelip plazada bir toplantıya ev sahipliği yapacak. Franklin’in plazada sergilenecek yemekleri yapması için gereken malzemeleri toplamasına yardımcı olabilirsiniz. Franklin’den yemek yapmasına yardım ettiğiniz için teşekkür olarak bir hediye bile alabilirsiniz.

Toy Day (Oyuncak Günü) – Ada sakinlerinin sevindikleri yılın zamanı… Toy Day ayı neredeyse yaklaşıyor! Önümüzdeki haftalarda adanızın ve meydanınızın tatil temalı dekorasyonlarla, giderek daha şenlikli hale geldiğini fark edebilirsiniz. Süslenmiş ağaçlara da dikkat edin. Bunları sallamak, tatil mobilyası tarifleri hazırlamanıza izin verecek süsleri düşürebilir. 1 Aralık’tan 25 Aralık’a kadar Nook’s Cranny’den oyuncaklar satın alabilecek ve Able Sisters mağazasında tatil temalı giysiler bulabileceksiniz. 24 Aralık’ta resmi olarak Toy Day olduğunda Jingle, tatil neşesini yaymak için adanıza özel bir ziyarette bulunacak. Hediyeleri teslim etmesine yardım ederseniz, bir de hediye alacaksınız!

Tepkiler ve Saç Stilleri – Bu güncellemeyle birlikte, Yerleşik Hizmetler’de bulunan Nook Stop terminalinde Nook Miles’ı kullanılarak elde edilebilecek dokuz yeni tepki sunulacak. Nook Miles’ı kullanarak altı yeni saç modeli seçeneği de edinilebilir, bu yüzden kendinizi ifade etmeye ve kişiliğinizin parlamasına izin vermeye hazırlanın!

Ev Depolama Alanını Yükseltme – Oyun içi evinizi en büyük boyutuna genişletirseniz ve borcunuzu ödediyseniz, artık Yerleşik Hizmetler’den Tom Nook ile konuşarak bir ev depolama genişletmesi için başvurabilirsiniz. Bir sonraki ev sahipliği düzeyine ulaştığınız için tebrikler. Bu, ev depolama alanınızı 2400 yuvaya genişletir. Artık ada evinizin rahatlığında saklayabileceğiniz ve erişebileceğiniz tüm eşyaları düşünün!

Rüyalardaki Rastgele Adaları Ziyaret Edin – Uyuklamaktan ve rüyalarınızdaki diğer adaları ziyaret etmekten keyif aldınız mı? Artık rüya görürken rastgele adaları ziyaret etmeyi seçebilecek, kendi ada özelleştirmeleriniz için yeni ilhamlar alabileceksiniz.

Animal Crossing: Pocket Camp İşbirliği –  Animal Crossing: Pocket Camp ‘in üçüncü yıldönümünü kutlamak için, bir Pocket Camp akıllı telefon modeli Animal Crossing: New Horizons’ta satışa sunulmuş olacaktır. Bu akıllı telefon modelini almak için Animal Crossing: Pocket Camp uygulamasını ve Animal Crossing: New Horizons’ı Nintendo hesabınıza bağlamanız gerekir. Detaylı bilgi için tıklayın.

Ada ve Yerleşik Veri Aktarımları – Ada ve yerleşik verilerinize genişletilmiş esneklik sunmak için iki yeni özellik geliyor. Tüm ada aktarımı özelliği, adanın kendisi ve tüm sakinleri ile birlikte kullanıcı tasarruf verilerinizi başka bir sisteme taşımanıza olanak tanır. Bu hizmet, Nintendo eShop’taki ücretsiz Island Transfer Tool uygulamasıyla kolaylaştırılacaktır. Adanın Yerleşik Temsilcisi olmayan oyuncular için, tek oyunculu bir transfer özelliği, yerleşik verileri başka bir sisteme aktarmanıza olanak tanır. Bu, envanteriniz, eviniz ve deponuzun yanı sıra ikamet ettiğiniz kişinin adını, görünümünü ve ekipmanını içerir. Detaylı bilgi için tıklayın.

Yılbaşı Gecesini Kutlamak için Mevsimlik Ürünler – Yeni sezonluk ürünler 1 Aralık’tan itibaren Nook Stop’ta satışa sunulacak. 26 Aralık ile 31 Aralık arasında, Yılbaşı gecesi anısına çeşitli bayram eşyaları da düzenlenecek. Güncelleme içeriğine ek olarak, 31 Aralık’ta saat 19: 00’da başlayacak bir geri sayım etkinliğini dört gözle bekleyebilirsiniz. Animal Crossing: New Horizons ile yeni yılda arkadaşlarınız, aileniz ve ada sakinlerinizle birlikte oyun içinde buluşabilirsiniz!

Adanıza gelen tüm yeni seçeneklerin ve tatil kutlamalarının keyfini çıkarmanızı umuyoruz. Bir sonraki güncelleme Ocak ayının sonlarında gelecek. Lütfen daha fazla bilgi için önümüzdeki ayları bekleyin.

Nintendo Türkiye garantili Animal Crossing: New Horizons’a sahip olmak için TIKLAYIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir