Animal Crossing Sanrio Amiibo Kartları Şimdi Türkiye’de!

Tüm dünyada ilgiyle takip edilen Animal Crossing oyununun Sanrio işbirliği ile çıkardığı amiibo kartları şimdi Türkiye’de satışa sunuldu! Hemen satın almak için tıklayın!

Oyununuzu Güçlendirin!

Animal Crossing: New Leaf + Sanrio amiibo Cards Pack, Sanrio tabanlı altı amiibo kartı içerir. Toplamda altı tane var ve hepsi bir pakette geliyor!

Animal Crossing: New Leaf’te Animal Crossing amiibo kartlarını kullanırsanız kartlardaki hayvanlar şehrinizi ziyaret edecek. Hatta davet ederseniz bazıları içeri girecek!

Her kart oyunun birden fazla kopyasında kullanılabilir, bu nedenle bunları toplamak ve arkadaşlarınızla takas yapmak için mükemmeldirler.

 

 

 

Amiibo’yu Nintendo Switch’te sağ Joy-Con’daki NFC temas noktasına veya Nintendo Switch Pro Controller’a (ayrı satılır) dokunarak kullanabilirsiniz.

 

 

 

Wii U GamePad’deki NFC temas noktasına dokunarak amiibo’yu Wii U’da kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Amiibo’yu New Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS XL ve New Nintendo 2DS XL’de alt ekrandaki NFC alanına dokunarak kullanabilirsiniz.

 

 

Amiibo’yu NFC Okuyucu / Yazıcı aksesuarı (ayrı olarak satılır) aracılığıyla Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL ve Nintendo 2DS’de kullanabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir