Capcom dan Mega Man 11 müjdesi

Capcom, Mega Man hayranları için müjdeli haberi verdi. Konsollar ve PC için Mega Man 11 geliştirme aşamasında.


Mega Man 11, 2018 sonunda oyuncularla buluşacak!İlk oyunu 17 Aralık 1987 tarihinde, yani bundan 30 yıl önce NES için sunulan Mega Man yepyeni oyunuyla serinin hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 2018 sonunda çıkacağı açıklanan oyun Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch ve PC platformlarında boy gösterecek. En son 2010 yılında Mega Man 10 oyununun piyasaya sürüldüğünü de not olarak düşelim.
Mega Man 11Bu yeni oyunu özel kılan bir şey ise, önceki oyunlardaki retro 8-bit yerine yeni el çizimi 2.5 boyutlu grafiklerle gelecek olması.

EN YENİ SWİTCH OYUNLARI BURADA

Aşağıda yer alan videodan oynanış ve boss savaşları hakkında fikir edinmeniz mümkün. Oyunun şimdiden oldukça güzel gözüktüğünü söylemeden geçemeyeceğiz. Daha fazla detay ise gelecek yıl ortaya açıklanacak.
Ek olarak Capcom, daha önce Xbox One ve PlayStation 4 için sunduğu Mega Man Legacy Collection ve Mega Man Legacy Collection 2 retro koleksiyonlarının gelecek yıl içerisinde Switch oyun konsoluna da geleceğini duyurdu. Ayrıca, 8 oyundan oluşan Mega Man X serisi de tüm adı geçen oyun konsollarının yanı sıra PC için de gelecek.

 

Kaynak : shiftdelete.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir