Shadow

Futbol Tutkunları için Nintendo Switch Oyunları!

 

Futbol oyunlarının hayranıysanız, Nintendo Switch’te heyecanınızı yaşamak çok kolay. Dünyanın en büyük kulüplerinin yer aldığı işte bazı Nintendo Switch oyunları..

 

Mario Strikers: Battle League Football

Mario Strikers: Battle League Football’da Mushroom Kingdom yıldızlarından oluşan bir takım kurun. Mario ve arkadaşları, her şeyin olduğu futbol benzeri beşe beş bir spor olan Strike’ta karşı karşıya gelir! Ekip çalışması, müdahaleler, masaları alt üst eden öğeler ve gösterişli, puan artırıcı Hyper Strikes ile zaferi hedefleyin!

Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

FIFA 23 Legacy Edition

 

FIFA 23 Legacy Edition , dünyanın dört bir yanındaki en iyi liglerden bazılarının en yeni formalarını, kulüplerini ve takımlarını içeren gerçek dünya futbolunu Nintendo Switch’e getiriyor. Ayrıca, ilk kez en iyi kadın kulübü takımları da dahil edilmiştir.

Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Nintendo Switch Sports

Nintendo Switch Sports, Tenis, Chambara ve Bowling gibi favorilere geri dönmenin yanı sıra Voleybol, Badminton ve tabii ki futbol gibi yeni sporları da ekliyor! Shoot-Out modunda ve hem bire bir hem de dörde dört maçlarda etkileyici voleybolu oynamak için Bacak Aperatı aksesuarını (Nintendo Switch Sports’un fiziksel sürümüne dahildir ve ayrı olarak da satılır) kullanın.

Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Football Manager 2023 Touch

Taktiklerden transferlere kadar her şeyin kontrolünü elinize alarak Football Manager 2023 Touch’ta dünyanın en iyi kulüplerini yönetin . Dünyanın en büyük taraflarını yönetmek için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün.

Rocket League

Oyuncuların yerini havadaki roket arabaları alıyor ve endişelenecek bir hakem veya ofsayt kuralı olmasa da oyunun adı hala aynı: topu ağlara sokun!

Ücretsiz oynayın.

 

Captain Tsubasa: Rise of New Champions

Captain Tsubasa: Rise of New Champions , futbol türüne heyecan verici aksiyon ve abartılı şutlar getiriyor. Birden fazla oyun seçeneği, iki hikaye modu ve çevrimiçi rekabet dahil olmak üzere futbol hayranlarını sahada mutlu edecek!

Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.