Game & Watch ile Keşfedilecek Altı Sır: Super Mario Bros. Sistemi

Game & Watch: Super Mario Bros. sistemi, şimdi Super Mario Bros., Super Mario Bros.: The Lost Levels, Ball (Mario Version) ve bir dijital saat içeren klasik yeni el konsolu Avrupa’da satışa sunuldu! Neler keşfedebileceğinizi görmek için aşağıdaki listemize göz atın. Görünenden daha fazlası var!

  1. En Sevdiğiniz Dünyaya Geçin

Super Mario Bros. veya Super Mario Bros.: The Lost Levels’taki başlık ekranında bulunan B tuşuna basmak size daha önce ulaştığınız bir Dünya seçmenize ve 1. Level’dan başlamanıza olanak sağlar.

 

 

 

 

2. Daha Kolay Bir Zaman İçin

Super Mario Bros. veya Super Mario Bros.: The Lost Levels’ı A tuşuna basılı tutmanız Sonsuz Mario modunu aktive eder. (”Lives” olarak da bilinir.) Bu, o korkunç GAME OVER ekranına çarpma konusunda endişelenmenize gerek kalmadan en zorlu aşamalara meydan okumanızı sağlar. Mario yaşıyor… ve devam ediyor!

(Menüyü açmak için DURAKLAT(PAUSE) / AYARLA(SET) düğmesine basarak ve ardından OYUNU SIFIRLA(RESET GAME)’yı seçerek oyunun normal ayarına geri dönebilirsiniz.)

 

3. Ball’da Luigi Olarak Oynayın

Kardeşle yuvarla! Ball’un (Mario Versiyonu) başlık ekranındaki A düğmesini beş saniye basılı tutmak, küçük kardeşi Luigi olarak oynamanızı sağlar.

 

 

 

 

 

4. Daha Zorlayıcı Bir Zorluğun Kilidini Açın

 

 

 

 

 

 

 

Super Mario Bros.’u bütünüyle tamamlarsanız, yeni ve daha zor bir zorluk modunun kilidini açacaksınız. Bu özellik orijinal oyunda da mevcuttu, ancak oyunu kapatırsanız artık erişilemez! HARD modunda, beklenmedik yerlerde daha zorlayıcı düşmanlarla karşılaşacaksınız…

5. Şık Animasyonlar

Eğlence zamanı! Zaten bildiğiniz gibi, sistemin dijital saati zaman geçtikçe ortaya çıkacak, keşfedilecek 35 küçük dokunuş içerir. İşte sizin için birkaç görünüş…ancak keşfedilecek daha fazla görünüm mevcut!

 

 

07:00 – 07:59 (ÖÖ / ÖS): Monty Mole kendini ortaya çıkaracak ve etrafta koşmaya başlayacak.

 

 

 

 

 

05:55 (ÖÖ / ÖS): Saatin rakamlarını oluşturan bloklar Jetona dönüşecek ve bu da onu herkes için zengin bir zaman haline getirecek!

 

 

 

 

01:11 (ÖÖ / ÖS): Üç Yumruk belirecek ve havada ekranın tepesine doğru yüzecek.

 

 

6. Gizli Bir Dünyanın Kilidini Açın

Super Mario Bros.: The Lost Levels’ı tamamlamak, başlık ekranınıza güzel bir yıldız ekleyecek. Oyunu sekiz kez tamamlayarak sekiz yıldız kazanın ve başlık ekranındaki B düğmesine basarak gizli Dünya A’ya (dört aşama içeren) giriş yapın! Dikkat, Koopa Troopas normalden daha hızlı hareket ediyor!…

Bu eşsiz ve değerli mini konsol çok yakında Türkiye’de de satışa sunulacak! Buradan takipte kalabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir