Shadow

Just Dance 2023

Yeni Yıl, Yeni Parçalar, Yeni Bir Just Dance

Her yıl güncellenen içerikleriyle, sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirebileceğiniz Just Dance 2023 satışa sunuldu. Bu yıl da birbirinden popüler parçalar yeni dans hareketleriyle sizlerle buluşmaya hazır. Eğlenceye dahil olmak için tıklayın.

Just Dance 2023 Edition EU PS5 CD Key | Kinguin üzerinden daha uygun fiyata  satın alın

Just Dance® 2023 Sürümü ile yeni bir dans çağına hoş geldiniz! Şimdiye kadar ilk kez, “Dynamite” ve diğer en iyi liste hitleri ile BTS ile dans edin! Şimdi yeni çevrimiçi çok oyunculu, kişiselleştirme özellikli, 3D sürükleyici dünyalar ve yıl boyunca yeni şarkılar ve modlarla*, tüm yıl sürecek hiç bitmeyen bir dans partisi yaşayabilirsiniz!

• Bir Özel Gruba ev sahipliği yaparak en fazla beş oyuncuyu davet edin ve hepiniz aynı oturma odasındaymışsınız gibi oynayın!

• Tüm yeni çalma listelerini, oyun modlarını ve şarkıları keşfedin. Yeni ve sezgisel kullanıcı arayüzü sayesinde her şey bir tık uzağınızda!

• Tercihlerinize ve çalma alışkanlıklarınıza göre hazırlanmış özel yapım seanslar ve şarkılarla kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşayın!

• Tüm yıl boyunca eklenen yeni parçalar ve özel sezonluk avantajlarla Just Dance®+’a bir aylık erişim hakkı kazanın!**

 

*Oyunun piyasaya sürülmesinden sonraki 12 ay boyunca sınırlı bir süre için sürekli olarak kullanıma sunulan ek içerik; indirme gerekir.

**Just Dance+, Just Dance 2023 Edition aracılığıyla oynanabilir. Şartlar ve koşullar geçerlidir. Bir Ubisoft Hesabı (13+), Nintendo Hesabı, kalıcı internet erişimi ve bir ücret ödenmesini gerektirir. Satın alma sırasında otomatik yenileme etkinleştirilebilir. Yaş ve bölgesel kısıtlamalar geçerli olabilir. Just Dance 2016–2022 ile uyumlu değil. Geçerli platform hesabı ve platform aboneliği (ayrı satılır) gereklidir. Kalıcı internet bağlantısı ve Ubisoft hesabı gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.