L.A. Noire; Nintendo Switch için geliyor

Rockstar Games, kendi internet sitesi üzerinden yaptığı yeni bir açıklama ile 4 yeni L.A. Noire sürümü duyurdu. Orijinal olarak 2011 senesinde PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmüş olan L.A. Noire, yeni duyurulara göre PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve VR için geliyor. Öncelikle oyunun VR sürümünden bahsedelim. Oyunun VR üzerindeki adı L.A. Noire: The VR Case Files for HTC Vive olacak ve adından da anlayabileceğiniz gibi sadece HTC Vive kullanıcıları bu oyunu VR ile oynayabilecek.

L.A. Noire: The VR Case Files for HTC Vive içerisinde, orijinal oyunda olan 7 bölüm olacak ve bu 7 bölüm de VR için baştan tasarlanmış olacak.

L.A. Noire; PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve VR için geliyor

Oyunun Xbox One ve PlayStation 4 sürümlerinden bahsetmeden önce, Nintendo Switch sürümünü de ele alalım. Rockstar Games ekibinden gelen açıklamalara göre, oyunun Nintendo Switch sürümü 2011 senesinde çıkan orijinal oyundan daha güzel gözükecek ve konsola özel bazı özellikler bulunduracak. L.A. Noire oyununun en iyi sürümü ise PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde olacak. Çünkü bu konsollar için oyunda yeni bir sinematik kamera, iyileştirilmiş bulutlar, ışıklandırmalar, alan derinliği, genel olarak grafikler ve çok daha fazlası olacak. Ayrıca PlayStation 4 Pro veya Xbox One X sahibiyseniz, oyunu 4K çözünürlükte oynayabileceksiniz. Standart konsollar zaten 1080p. FPS konusunda ise bir açıklama yok. Son olarak, tüm bu 4 platform için de oyun 14 Kasım 2017 tarihinde çıkacak

 

Kaynak: leadergamer.com. tr.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir