LAURA WHITMORE NINTENDO İNGİLTERE’NİN RING FIT ADVENTURE MARKA YÜZÜ OLDU!

Ring Fit Adventure , Nintendo Switch’te ev egzersizlerini eğlenceli hale getiren bir aksiyon macera oyunudur!

Laura, Ring Fit Adventure’ın büyük bir hayranı olarak şunları ekledi:

“Sabah yataktan kalkabildiğim ve Ring Fit Adventure ile ev antrenmanıma hemen başlayabildiğim gerçeğini seviyorum. Yoğun programıma uyan çeşitli tam vücut egzersiz programlarını özelleştirebiliyorum. Oyun, oturma odamın rahatlığında formda ve motive olmamı sağlıyor. “

Oyun, kişisel fitness hedeflerinize ve beceri seviyelerinize göre uyarlanmış kendi fitness rutinlerinizi özelleştirmenize olanak tanır. Dahili IR Hareket Sensörü ile tahmini nabzınızı kontrol edin ve evinizin rahatlığında en iyi şekilde formda ve motive kalın.

TV sunucusu Laura Whitmore, Ring Fit Adventure’ın marka yüzü ve şu anda Birleşik Krallık’ta yayınlanmakta olan Nintendo UK’nin TV reklam kampanyasının yıldızı. Reklamda Laura’nın Ring Fit Adventure ile sabah fitness rutini ve çarpıcı yoga pozlarını görüyoruz. Ring Fit Adventure’la  tam vücut antrenmanına başlamadan veya  kahvaltıdan önce dilediğin zaman formda kalabilirsin!

Sen de tüm vücut antrenmanlarını ev rahatlığında mı yapmak istiyorsun? Ring Fit Adventure’a Nintendo Türkiye garantisiyle buradan ulaşabilirsin! Diğer tüm paketler için tıkla!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir