Shadow

Mario Strikers: Battle League Football Oyunundan Yeni Fragman!

Mario ve hepimizin tanıdığı takım arkadaşları bu kez yepyeni bir macerayla karşımıza çıkıyor. Bu oyunda Mario ve takımı bir futbol mücadelesi için savaşacaklar. Rekabetin ve heyecanın zirvede olduğu Mario Strikes: Battle League Football 10 Haziran 2022’de Nintendo Switch için piyasaya sürülüyor. Yakın zamanda ise oyunun son fragmanı oyun severler ile paylaşıldı. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

BU SAHADA HER ŞEY OLABİLİR!

Nintendo Switch’te Mario Strikers: Battle League Football’da takım çalışması, mücadeleler, masa döndürme öğeleri ve puan artırıcı Hyper Strikes ile zaferi hedefleyin. Çılgınca yerel çok oyunculu oyunda kazanmak için ne gerekiyorsa yapın ve dünyanın en iyi kulübü olmak için çevrimiçi diğer oyuncularla takım kurun!

CI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_AnythingGoes_Characters.png

STRIKE İLE TANIŞIN!

Mario ve arkadaşları, sinir bozucu kuralların araya girmediği, beşe beş, futbol benzeri bir spor olan Strike’da birbirleriyle karşı karşıya geliyorlar!

CI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Introducing_Characters.png

En çok golü atan takım kazanır, ancak çatırdayan Takım Müdahaleleri uçarken ve kaosa eklenen her türlü öğeyle (katliam içeren elektrikli çitlerden bahsetmiyorum bile), puanlamayı söylemek elbette bunu yapmaktan daha kolaydır!

Yine de güçlü bir Hyper Strike ile ağları hedef alın ve işte çeteleye İKİ gol eklendi bile…

TAKIM

Dört Forvet ve topu ağınızın dışında tutmaya çalışan bir kaleciden oluşan Mantar Krallığı yıldızlarından oluşan bir takım kurun. Her karakterin Hız, Pas ve Güç gibi kendi istatistiklerinin yanı sıra oyunu değiştiren bir Hyper Strike’ı serbest bırakma yeteneği vardır. İşte kadronun sıralaması…

CI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Slider_Mario.pngCI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Slider_Peach.pngCI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Slider_Luigi.pngCI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Slider_Toad.pngCI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Slider_Bowser.pngCI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Slider_Rosalina.png

CI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Slider_Yoshi.pngCI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Slider_DonkeyKong.pngCI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Slider_Wario.pngCI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Slider_Waluigi.pngCI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Slider_BoomBoom.png

HAZIRLANIN

CI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Slider_Toad.png

Forvetlerinizi farklı ekipmanlarla donatmak sadece görünüşlerini değiştirmekle kalmayacak, aynı zamanda özelliklerini oyun planınıza uyacak şekilde uyarlayacaktır. Bir sonraki fikstürünüz sırasında giyeceğiniz yeni teçhizat setlerinin kilidini açmak için maç oynayarak kazanılan oyun içi paraları kullanın. İdeal istatistik ve stil kombinasyonunuzu bulmak için çeşitli setleri karıştırıp eşleştirin.

 

ÖĞELER

Maç sırasında bir ? Bloğu aldığınızda rakiplerinizi atak sırasında durdurmak veya hedefe giden yolu temizlemek için rastgele bir öğe almış olacaksınız. İşte alabileceğiniz öğeler:

CI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Items_Star.pngCI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Items_GreenShell.pngCI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Items_Banana.pngCI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Items_Mushroom.pngCI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Items_BobOmb.pngCI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Items_RedShell.png

TAKIM ÇALIŞMASI

CI_NSwitch_MarioStrikersBLF_AW_Teamwork_Characters.png

 

En fazla sekiz arkadaşınızla birlikte, tek bir Nintendo Switch konsolla* TV başında, yerel kablosuz* veya çevrimiçi** olarak sahaya çıkabilirsiniz.

Tabii ki, takım arkadaşlarınızla çalışmak zaferin anahtarı olacak. Topu boşlukta oynamak ve gol fırsatları yaratmak için manuel pasları kullanın ya da sinsi bir Takım Müdahalesi ile bir takım arkadaşını rakip oyunculara fırlatın ve topu parmak uçlarından çalın.

 

 

 

 

 

 

 

STRIKERS CLUB

Çevrimiçi Strikers Club modunda** yer alın ve stadyumu, formaları ve takım armasını özelleştirme dahil olmak üzere kendi kulübünüzü oluşturun. Ligleri tırmanmaya yetecek kadar puan kazanmak için oyuncuları işe alın ve hafta boyunca süren sezonlarda dünyanın dört bir yanından diğer kulüplere karşı yarışın.

CI_NSwitch_MarioStrikersBLF_Screen_StrikersClub_03_enGB.jpg

 

 

*Çok oyunculu mod için ayrı olarak satılan ek aksesuarlar, oyunlar ve/veya sistemler gerekebilir.

**Çevrimiçi oyun sırasında internet bağlantısı gereklidir. Nintendo Hesabının kaydı ve bağlantısı ile Nintendo Hesap Sözleşmesi ve Gizlilik Politikasının kabul edilmesi gereklidir. Bazı çevrimiçi hizmetler tüm ülkelerde kullanılamayabilir. Çevrimiçi oyun, ücretli çevrimiçi abonelik gerektirir. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.