Metroid Dread Duyuruldu!

Son yapılan Nintendo Direct etkinliğinde duyurulan birçok yeni oyundan biri de Metroid Dread. Metroid Dread 8 Ekim 2021 tarihinde satışa sunuluyor.

Nintendo Switch için Metroid Dread’de ölümcül bir uzaylı dünyasından kaçarken, mekanik bir tehditle boğuşan ödül avcısı Samus Aran’a katılın.

Samus’un hikayesi, Galaktik Federasyon’a gönderilen gizemli bir iletiyi araştırmak için ZDR gezegenine indiğinde Metroid Fusion olaylarından sonra devam eder. Uzak gezegen, uzaylı yaşam formları ve ürpertici mekanik tehditler tarafından istila edildi. Samus her zamankinden daha çevik ve yetenekli ama ZDR’nin derinliklerindeki tehdidin üstesinden gelebilecek mi?

 

 

Amansız E.M.M.I. Robotları ile Yüzleşin

Bir zamanlar DNA ayrıştıran araştırma makineleri olan heybetli E.M.M.I.’lar şimdi Samus’u avlıyorlar. Bu E.M.M.I.’dan kaçarken gerilim yükseliyor. Onları alt etmenin bir yolunu bulurken acımasız bir ölümden kaçınmak gerek. Bu robotik harikaları neyin ZDR belasına dönüştürdüğünü öğrenin ve hayatınız pahasına da olsa kaçın!

Manevralar ve Beceriler Kazandıkça Samus’un Gücünün Arttığını Hissedin

Bu tehlikeli dünyayı uçtan uca dolaşırken yeni ve halihazırda bildiğiniz yetenekler kazanın. Engellerin üzerinden atlayın, dar alanlardan geçin, düşmanlara karşı gezegende savaşın. Alanlara dönün ve yükseltmeler, alternatif yollar ve ileriye dönük bir yol bulmak için yeni yeteneklerinizi kullanın. Genişleyen haritayı keşfedin, E.M.M.I.’den kaçın ve yok edin. Robotlar ve ZDR’ye musallat olan korkunun üstesinden gelin.

Metroid Dread – Gelişim Tarihi

Yapımcı Yoshio Sakamoto’dan yaklaşan Metroid Dread’e derinlemesine bir göz atın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir