Metroid Prime 4, Nintendo Switch için hazırlanıyor.

Metroid Prime 4, Nintendo Switch oyunu ne zaman yayınlanacak hangi tarihte çıkıyor fiyatı ve içeriği hakkında bilgileri sizin için derledik.

 

Nintendo, E3 2017’de Switch için bir takım duyurularda bulundu. Klasik serinin yeni oyunu Metroid Prime 4, Nintendo Switch için duyuruldu.

594185f661361f1660bf2caa
Nintendo’nun klasikleri arasında yer alan Metroid Prime serisi, bir süredir sessizliğini koruyordu. Firma, oyunun ana karakteri Samus’u Super Smash Bros. gibi oyunlara koyarak markasını canlı tutuyordu. Serinin takipçilerine iyi haber, E3 2017‘de geldi. Metroid Prime 4, Nintendo Switch için duyuruldu.

Yeni oyun için yayınlanan tanıtım videosu, oynanış veya sinematik video içermiyor, sadece oyunun logosunu gösteriyor. İnternet kota probleminiz varsa videoyu izlememenizi öneririz.

Nintendo, yeni Metroid Prime oyununu, son konsolu Switch için duyurdu. Şu anda yapım aşamasında olan oyun için herhangi bir detay verilmedi. Yapımın, hangi stüdyo tarafından geliştirildiği de bilinmiyor. Kotaku’ya göre oyun, serinin yapımcısı Kensuke Tanabe önderliğinde ‘yeni ve yetenekli bir stüdyo’ tarafından geliştiriliyor. Bu da oyunun geliştiricisinin ana seriyi geliştiren Retro Studios olmayacağı anlamına geliyor. Oyunun çıkış tarihi de şu an bilinmeyen detaylar arasında. Yakın zamanda bir tanıtım videosu görmeyi umuyoruz.

 

Kaynak :  Cnnturk. Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir