Monopoly Nintendo Switch için duyuruldu

Masa oyunlarını seven Nintendo Switch sahiplerini sevindirecek bir haber geldi. Nintendo Switch için Monopoly duyuruldu.

58f1127761361f1e24ae21fa
Bir zamanlar çok popüler olan masa oyunları, zamanla yerini bilgisayar oyunlarına bıraktı. Bu masa oyunlarından birisi de Monopoly’di. Eğer bu oyunu oynamayı özlediyseniz ve bir Switch’e sahipseniz iyi bir haberimiz var. Zira Nintendo Switch için Monopoly duyuruldu. Oyun için bir de tanıtım videosu yayınlandı.

Monopoly, kendi ortamını oluşturmak için 6 kişiye kadar yerel çoklu oyuncu modunu destekliyor. Bu da her bir oyuncunun kendi konsoluna sahip olması gerektiği anlamına geliyor. Yapım, diğer oyuncularla oynanabilen çevrimiçi çoklu oyuncu moduna da sahip. Monopoly’de 3 farklı masa bulunuyor. Uzun ve kısa oyun modlarının bulunduğu oyunda, kısa oyun az vakti olanlara öneriliyor. Monopoly, zarlar atılırken HD Rumble özelliğini de kullanıyor. HD Rumble, Switch’in Joy-Con’larının bir özelliği. Tanıtım videosunda bu özelliğin oyunda nasıl kullanıldığı gösteriliyor.

Monopoly, herkese hitap eden bir oyun olmadığı için çok ilgi çekmeyebilir. Bir konsolun olmazsa olmazı da denemez. Satın alınacak çok fazla oyun olduğu için kendisine sıra bile gelmeyebilir. Ancak arkadaş ortamı olanlar ya da bu oyunu sevenler için eğlenceli anlar vaat edebilir. Yapım spesifik bir çıkış tarihi verilmedi. Monopoly, Switch için 2017 sonbaharında gelecek.

 

kaynak. cnnturk. com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir