Shadow

Nintendo eShop UK’de Öne Çıkanlar

PowerWash Simulator

PowerWash Simülatörü ile Basıncı Serbest Bırakın! Yüksek basınçlı suyun yatıştırıcı sesleriyle endişelerinizi giderin. Elektrikli yıkayıcığınızı çalıştırın ve bulabildiğiniz her kiri püskürtün. Kendi basınçlı yıkama işinizi kurun ve yeni aletlerin, yükseltmelerin ve daha fazlasının kilidini açın; tümü, pırıl pırıl bir yüzey elde etmek için basınçlı yıkamanın basit tatminiyle.

Life is Strange 2

Travmatik bir olay küçük kardeşin Daniel’in telekinetik gücünü açığa çıkardı ve seni evden kaçmaya zorladı, polis peşinde!

On altı yaşındaki Sean olarak artık Daniel’in güvenliğinden, barınmasından ve yetiştirilmesinden yalnızca siz sorumlusunuz. Ancak bu kadar genç biri çok fazla güce sahip olduğunda, doğru ve yanlışla ilgili hayat dersleri dramatik ve yaşamı değiştiren sonuçlar doğuracaktır…

Meksika’ya ulaşabilirsen güvende olacaksın ama yolculuk dolambaçlı, neşe, huşu ve tehlikelerle dolu olacak. Bir ömür boyu sürecek bu yolculuk, Sean ve Daniel’i sonsuza kadar bağlayacak veya kardeşliklerini parçalayacak.

 

The Pathless

Okçuluk ve Avcılık

Dünyayı saran karanlığın lanetini ortadan kaldırmak için mistik bir adaya seyahat eden bir okçuluk ustası olan Avcı olun. Kartal arkadaşınızla bir bağlantı kurun ve havada süzülün. Yüksek hızlarda hareket ederken zahmetsizce atış yapmanızı sağlayan benzersiz bir okçuluk sistemi ile akıcı akrobasi yapın ve harika hileli atışlar yapın.

Açık Bir Dünyayı Keşfedin

Bulunacak sırlarla dolu güzel bir açık dünyada kendi yolunuzu çizin. Puslu ormanları, yemyeşil çayırları ve karlı tundraları geçin. Antik harabelerdeki bulmacaları çözerken ve uzun zamandır unutulmuş sırları ortaya çıkarırken adanın karanlık tarihini keşfedin.

Yozlaşmış Ruhları Avla

Bozulmuş dev ruhlar ormanda pusuda bekliyor. Onları avlamak için tüm becerinizi kullanın, ancak avlanan kişi olmamaya dikkat edin. Karaya ışığı geri getirmek için lanetli canavarlara karşı destansı savaşlara katılın. Kartalınızla aranızdaki bağ ve dünyanın kaderi tehlikede.

 

Trek to Yomi

Genç kılıç ustası Hiroki, ölmekte olan Efendisine bir yemin olarak kasabasını ve sevdiği insanları tüm tehditlere karşı korumaya yemin etmiştir. Trajedi ile karşı karşıya kalan ve göreve bağlı olan yalnız samuray, kendisiyle yüzleşmek ve ileriye giden yoluna karar vermek için yaşam ve ölümün ötesine yolculuk yapmalıdır.

Minecraft Deluxe Collection

Minecraft, blokları yerleştirmek ve maceralara atılmakla ilgili bir oyundur.

Rastgele oluşturulmuş dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en görkemli kalelere kadar harika şeyler inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerinde maden çıkarın, tehlikeli çeteleri savuşturmak için silahlar ve zırhlar yapın.

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake

Dilekleri yerine getiren Deniz Kızının Gözyaşları Sünger Bob ve Patrick’in ellerinde… Neyin ters gitmesi mümkün olabilir? Elbette, evreni bir arada tutan yapı çok bozulabilir, şövalyeler, kovboylar, korsanlar ve tarih öncesi salyangozlarla dolu Wishworlds’e portallar açabilir. Ancak bu, herkesin en sevdiği süngerin doğru kozmik kostümle üstesinden gelemeyeceği bir şey değil! Herkes Cosmic Shake’i yapsın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.