Nintendo Switch Hello Neighbor Oyunu nedir nasıl oynanır

Komşularının Yoldayken evine başarılı bir şekilde gir.

Nintendo Switch oyunları SATIN AL

Bu sokakta artık açıkçası, tüyler ürperten bir adamla yaşıyorsun. O, sizi korkutan keskin bir parıltıya sahip, evinin önünde tuzaklar kurmaya devam ediyor, ve o bodrumunda bir şeyler yapıyor. Sinsi bir şeyler yapmak için oldukça iyi bir nedeniniz olduğunu hissediyorsunuz. Hello Neighbor, şimdiye kadar oynadığınız mahalle hakkında gizkli ve korkutucu bir oyun

 

Merhaba Komşular bazı şekillerde diğer gizli korku oyunları gibi, ama aynı zamanda kısa bir öğretici sonra da tamamen kapalı. Sonunda bu ahbapın bodrum katını kırmak istediğini biliyorsun, ve bunu nasıl yapabileceğine dair birkaç ipucu var, ama süreç büyük ölçüde size kalmış. Nintendo Switch’de Hello Neighbour’a başlamak için birkaç ipucu.

Hello Neighbor nedir?
Nasıl oynuyorsun?
Atışa hakim ol
Yardım et, içeri sızlanmakta zorlanıyorum!
Nasıl oynuyorsun?

Hello Neighbour’da temel kontroller, atlama, sürat koşusu ve gizlice hareket edebilirsiniz. Nesneleri toplayabilir ve bunları istediğiniz gibi kullanabilir ya da atabilirsiniz.

Komşunun hareketlerini gözlemlemek ve evine girerken onları engellemeye çalışmak isteyeceksiniz. Ürpertici bir ses duyuyorsanız ve ekranın karanlığa düştüğünü görürseniz, sizi keşfettiğiniz veya yakınlarda bulunduğunuz ve bir dolapta saklanacak bir yer bulmak isteyeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca ondan kaçabilir ve evinizin güvenliğinden kaçabilirsiniz – sizi oraya alamaz.

Evini keşfettikçe, karşılaştığınız tüm kapıların kilidini açmayı, bulduğunuz anahtarları kullanmayı, veya bulduğunuz herhangi bir şüpheli nesneyi çalmayı ve kullanmayı denemek isteyeceksiniz. Ayrıca tuzakları, ıvır zıvırları ve ona karşı koyduğu nesneleri ya da kendi yararınıza kullanabilirsiniz. O merdivenler ve sandalyeler için uyanık olun ve dikkatlice girdiğiniz odalara dikkat edin, böylece yanlışlıkla bir tuzak kurmayın!

Atışa hakim ol

Nesneleri doğru bir şekilde erken atmanın iyi olmasına yardımcı olur. Kendinize geçmeden önce kendi bahçenizde çalışın. Komşulara bir şeyler atmanız gerektiğinde oyunun sonraki zamanlarında doğru olmak istersiniz ve ayrıca öğeleri hızlı bir şekilde atabilirsiniz.

Pratik yapmak için bir başka iyi beceri, eşya yığınları oluşturmak ve onlara tırmanmaktır. Dolabınızda, oyunun ilk bölümlerinde çalışabileceğiniz bazı kutular var, bu yüzden tehlike bölgesine girmeden önce biraz pratik yapın.

Yardım et, içeri sızlanmakta zorlanıyorum!

Komşunun dikkatini dağıtmak için yüksek ses çıkartan öğeler kullanın. Ön kapısının yanında veya yakınında olduğu yerde gürültü yapan bir eşya yerleştirirseniz, onu bir alana çekebilir, sonra başka bir bölgeye geçerek içeri girebilirsiniz.
Yığınlar! İstifleme kutuları / diğer öğeler, aksi halde erişemeyeceğiniz yerlere girmenin harika bir yoludur.
Anahtarlara bak. Merhaba Komşunun çoğu, anahtarlar toplandıkça erişilebilir hale gelir, bu yüzden genel olarak baktığınız şeyin ne olduğunu bilin. Anahtarlar kilitlenerek renk kodludur, bu yüzden kilitlere dikkat edin ve hangi tuşun ne ile gittiğini hatırlamaya çalışın, böylece işe yaramaz kilitlerden sonra zaman kaybetmezsiniz.

Pencereleri kır. Bu eğlenceli ve aynı zamanda yararlı.
Komşunuz yaptığınız şeyden öğrenir, bu yüzden aynı şeyi tekrar tekrar denerseniz, harekete geçecektir. Seni anlamaya başlarsa rutinini değiştir

 

 

KAYNAK: imore

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir