Shadow

Nintendo Switch için Pokémon Scarlet’e Genel Bir Bakış

Pokémon’un Açık Dünyasına Hoşgeldiniz!

Pokémon serisinin en yeni oyunları olan Pokémon Scarlet ve Pokémon Violet, 18 Kasım’da Nintendo Switch’e geliyor. Bu yeni oyunlarla Pokémon serisi, zengin bir şekilde ifade edilen açık dünyada özgürce keşfetmenize olanak tanıyan yeni bir evrimsel adım atıyor. Şimdi buradan satın alarak siz de bu maceraya katılın!

Preview Image Preview Image Preview Image

Preview Image

Çeşitli kasabalar, vahşi doğaya sınırsız bir şekilde uyum sağlar. Bu bölgenin Pokémon’unu gökyüzünde, denizlerde, ormanlarda, sokaklarda kısacası her yerde görebilirsiniz! Pokémon serisinin gerçek neşesini, şimdi her yaştan oyuncunun keyfini çıkarabileceği bir açık dünya oyununda, Pokémon’ları yakalamak için vahşi bir Pokémon’a karşı savaşarak yaşayın.

Preview Image

Preview Image   Preview Image

En fazla üç oyuncuyla maceranıza atılırken arkadaşlarınızla ve ailenizle keşfetme sevincini paylaşın!*

Yeni Pokémon’larla Tanışın!

İlk partnerinizi seçebileceğiniz üç Pokémon, Sprigatito, Fuecoco ve Quaxly’dir. Bu üçüyle nasıl tanışacaksınız ve bunlar ne tür Pokémonlar?

CI_NSwitch_Pokemon_ScarletAndViolet_Starter_Grass_b.jpg

Sprigatito

Tür: Çimen

 

 

 

CI_NSwitch_Pokemon_ScarletAndViolet_Starter_Fire_b.jpg

Fuecoco

Tür: Ateş

 

 

 

 

CI_NSwitch_Pokemon_ScarletAndViolet_Starter_Water_b.jpg

Quaxly

Tür: Su

 

 

 

Preview Image Preview Image Preview Image

Maceranızda daha birçok yeni Pokémon keşfedilmeyi bekliyor!

Preview Image        Preview Image

Pokémon Scarlet’te Koraidon ve Pokémon Violet’te Miraidon ile karşılaşacaksınız. Olağanüstü güçlere sahip olduğu söylenen bu Efsanevi Pokémon, gizemini koruyor…

Karakterleri Tanıyalım

Preview Image Preview Image

Dostunuz Nemona sıcak, enerjik ve Pokémon savaşlarını kesinlikle seviyor! Deneyimli bir Pokémon Eğitmeni olarak maceralarınızda güvenilir bir rehber görevi görecek.

Preview Image                     Preview Image

Pokémon Scarlet’te Profesör Sada ile tanışacaksınız, Pokémon Violet’te ise Profesör Turo ile tanışacaksınız. Her biri bölgede aktarılan belirli bir bilgi hakkında araştırma yapıyorlar…

Preview Image Preview Image

Maceranıza çıkarken, kıyafetiniz Pokémon Scarlet veya Pokémon Violet oynamanıza bağlı olarak değişecektir. Kim bilir seni nasıl bir hikaye bekliyor?

*Çok oyunculu mod için ayrı olarak satılan ek aksesuarlar, oyunlar ve/veya sistemler gerekebilir. Çevrimiçi oyun sırasında internet bağlantısı gereklidir. Çevrimiçi hizmetleri kullanmak için bir Nintendo Hesabı oluşturmanız ve ilgili sözleşmeyi kabul etmeniz gerekir. Nintendo Hesabı Gizlilik Politikası geçerlidir. Bazı çevrimiçi hizmetler tüm ülkelerde kullanılamayabilir. Çevrimiçi oyun, ücretli çevrimiçi üyelik gerektirir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.