NINTENDO SWITCH İLE CADILAR BAYRAMINA HAZIR OLUN!

Korku sezonu tam olarak başladı, ama kanepenin arkasına saklanmanıza gerek yok! Bu Halloween’de Nintendo Switch konsolunuzu kapın ve sevdiklerinizle Cadılar Bayramı’nın keyfini çıkarın!

Animal Crossing: New Horizons’ta Korkutucu Şenliklere Katılın

Cadılar Bayramı çarı Jack, Animal Crossing: New Horizons‘da adanıza geliyor !

Nook’s Cranny’nin şeker satması ve Able Sisters’ın her tür korkunç kıyafet satmasıyla büyük gece için hazırlıklar çoktan başladı. Kabak yetiştirmeyi deneyin ve onları korkutacak ürpertici öğeler yapmak için kullanın.

Ardından, Cadılar Bayramı gecesi Jack’i selamlamak ve kutlamalara katılmak için Resident Services’in dışındaki plazaya 20: 00’den gece yarısına (yerel saat) kadar uğrayın. Neden giyinip, birkaç arkadaşınızı adanıza davet etmiyorsunuz ve birlikte Cadılar Bayramı’nın tadını çıkarmıyorsunuz? Ada sakinlerinizle şeker paylaşırsanız, güzel ikramlar alabilirsiniz… hatta belki de birkaç numara!

Team Trick, Splatoon 2’de Team Treat Oluyor

Muhteşem Splatoon 2 Splatfest ile havada Splatoween kokusu var!

Peki sen ne seçeceksin: şaka mı şeker mi? Tarafınızı seçin ve 1 Kasım Pazar saat 01:00’e (yerel saat) kadar savaşın! Kim kazanırsa kazansın, herkes için korkutucu derecede eğlenceli bir zaman olacağı kesin.

Pokémon Sword ve Pokémon Shield’deki Dynamax Pokémon ile Korkuya Kapılın

Pokémon Sword ve Pokémon Shield‘deki Max Raid Battles şu anda çok daha ürkütücü…

1 Kasım Pazar günü 04: 00’e (yerel saat) kadar, Ghost-type Pokémon Gengar, Drifblim, Dusknoir ve Dark-type Pokémon Hydreigon, Grimmsnarl ve Morpeko’nun Max Raid Battles’da daha sık görüneceğini göreceksiniz.

Katılmak için oyun menüsünde Mystery Gift’i seçin ve ‘Get the Wild Area News’i  seçin. Ardından, Pokémon mağarasından parlayan bir ışık sütunu görürseniz, bu ürpertici Dynamax Pokémon’lardan biriyle savaşma fırsatını yakaladınız demektir!

 Luigi’s Mansion 3 ile Korkuya Hazır Olun

Perili bir otele seyahat edin ve Luigi’s Mansion 3‘teki hayaletli ve -aşırı duygusal- bir görevde korkak kahraman Luigi’ye katılın .

The Last Resort’un diğer dünyalara ait yerlerine tek başına meydan okuyun veya başka bir oyuncunun, yumuşacık yardımcısı Gooigi olarak hayalet avınıza katılmasını sağlayın. Hatta korkuyu Scarescraper’da  çevrimiçi çok oyunculu hayalet avcılığı ile paylaşabilir veya ScreamPark’da bir Nintendo Switch konsolunda yedi oyuncuya kadar mücadele edebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir