Nintendo Switch Paladins oyunu özellikleri

Paladins artık Nintendo Switch’ sevdikleri oyunu oynayabilecekler.

Bu yaz aylarının başında Hi-Rez Studios bir duyuru yapmış ve başarılı online nişan alma oyunu Paladins’in Nintendo Switch’e de geleceğini açıklamıştı.

Çıktığı dönem Overwatch klonu olarak adlandırılsa da Paladins kısa sürede büyük başarı elde etmiş ve Blizzard’ın oyununun en büyük rakiplerinden birisi haline gelmişti.

Hi-Rez Studios ilk duyurusunda Paladins’in Nintendo Switch sürümünün yaz aylarının sonuna kadar çıkmayacağını dile getirmişti. Buna rağmen tarihlerde değişiklik oldu ve oyunun çıkışı geriye alındı. Bugünden itibaren Paladins’in Free to Play Nintendo Switch sürümü çıkış yaptı ve oyuncular Paladins’i Nintendo eShop üzerinden online olarak indirebilir ve ücretsiz şekilde oynayabilirler.

Paladins’in Nintendo Switch sürümü Xbox One konsollarıyla çapraz platform desteğine sahip olacak fakat PlayStation 4 için Sony’nin kısıtlamaları nedeniyle böyle bir imkan bulunmuyor. Yani Switch ve Xbox One oyuncuları Paladins’i bir arada oynayabilecekler.

Aynı zamanda daha önce satışa çıkan Founder paketleri de hâlâ satın alıma açık fakat oyun tamamen F2P olduğu için artık almak zorunda değilsiniz. Bakalım Paladins yeni platformu üzerinde ne kadar başarılı olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir