Shadow

Nintendo Switch Sports Çıkış Tarihi ve Detaylar

Nintendocuların özellikle Wii zamanlarından beri sevdiği eğlenceli spor oyunu Sports, şimdi yenilenmiş haliyle Nintendo Switch için geliyor. Nintendo Switch Sports 29 Nisan 2022’de satışa sunuluyor.

Nintendo Switch için sizi harekete geçirecek bir spor koleksiyonu olan Nintendo Switch Sports ile zafere giden yolda sallayın, tekme atın ve zıplayın!

Oyundaki hareketlerinizi modelleyen gerçek dünya hareketleriyle Voleybol, Futbol ve Bowling dahil altı spor dalında yarışın.

NSwitch_NintendoSwitchSports_Tennis.jpg

Tenis: Joy-Con kontrol cihazını doğru zamanda hafifçe sallayarak ralli yapın.

NSwitch_NintendoSwitchSports_Bowling.jpg

Bowling: Topu dümdüz ileri yuvarlayın veya biraz eğimli atın.

           Preview Image          Preview Image

Chambara: Kendinizi savunurken rakibinize saldırın ve onu platformdan düşürün.

NSwitch_NintendoSwitchSports_Football.jpg

Futbol: Dinamik oyunlar oynamak için devasa bir top kullanın. Dalış Başlıkları çekmek ve gerçekleştirmek için Joy-Con’lar ile maçların keyfini çıkarın. Nintendo Switch Sports’un fiziksel versiyonunda (ayrıca satılır) bulunan Leg Strap aksesuarına bir Joy-Con kontrol cihazı bağlayarak, Sezgisel tekme hareketleriyle Shoot-out modunu oynayabilirsiniz.

NSwitch_NintendoSwitchSports_Badminton.jpg

Badminton: Atış yapmak için Joy-Con’ununuzu raket olarak kullanın, sağa ve sola sallayarak atışlarınızı yapın. Üstünlük kazanmak için güçlü şut atışları yapmayı ihmal etmeyin!

            Preview Image          Preview Image

Voleybol: Topu servis etmek, çarpmak, ayarlamak ve smaçlamak için bir Joy-Con kullanın.

            Preview Image          Preview Image

Aileniz ve arkadaşlarınızla yüz yüze* veya çevrimiçi** birlikte oynayın veya dünyanın dört bir yanındaki oyunculara meydan okuyun. Avatarınızı çevrimiçi oynarken toplanan öğelerle kişiselleştirmenin yanı sıra, farklı sporlarda kazanarak rütbenizi yükseltmeye çalışabileceğiniz Pro League’de yeteneğinizi test etmek gibi eğlenmenin her türlü yolu vardır.

Gelecek Güncellemeler

Yaz ve sonbaharda iki ücretsiz yazılım güncellemesinin*** yayınlanması planlanıyor. Bu yaz gelen ilk güncelleme, Joy-Con denetleyicisi ve Leg Strap aksesuarı ile futbol maçları oynamanıza izin verecek. Bu sonbaharda gelen ikinci güncelleme, Golf’ü oyuna yeni bir spor olarak ekleyecek.

*Multiplayer, oyuncu başına bir uyumlu denetleyici gerektirir. Ek kontrolörler (ayrı satılır) gerekebilir.

**Çevrimiçi oyun sırasında internet bağlantısı gereklidir. Çevrimiçi hizmetleri kullanmak için bir Nintendo Hesabı oluşturmanız ve ilgili sözleşmeyi kabul etmeniz gerekir. Nintendo Hesabı Gizlilik Politikası geçerlidir. Bazı çevrimiçi hizmetler tüm ülkelerde kullanılamayabilir. Çevrimiçi oyun, ücretli çevrimiçi üyelik gerektirir. 

***Ücretsiz yazılım güncellemesi gereklidir. Yazılım güncellemelerini indirmek için geniş bant internet bağlantısı gereklidir. Nintendo Hesabının kaydı ve bağlantısı ile Nintendo Hesap Sözleşmesi ve Gizlilik Politikasının kabul edilmesi gereklidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.