Shadow

Nintendo World Championships NES™ Edition Temmuzda çıkıyor!

1990’daymış gibi oynayın

 Nintendo Switch’de ki Nintendo Dünya Şampiyonası NES Sürümü’ndeki 150’den fazla mücadelede hızlı koşma becerilerinizi test edin . Her mücadele, Super Mario Bros. 3, The Legend of Zelda, Donkey Kong ve Metroid gibi klasikler de dahil olmak üzere 13 NES oyunundan birinden unutulmaz bir anı yeniden yaşıyor.

Super Mario Bros.’un ilk seviyesini ne kadar hızlı geçebileceğinizi veya Kirby’s Adventure’da bir düşmanı ne kadar hızlı yutabileceğinizi görün. Becerilerinizi geliştirin ve şampiyon olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün!

Dünyayı çevrimiçi olarak ele alın

Dünya Şampiyonası Moduna geçin ve en iyi zamanlarınızın, farklı beceri seviyelerindeki diğer oyuncularınkilerle nasıl eşleştiğini görün. Tüm oyunlarda ustalaşmaya gerek yok; bu “bayt boyutundaki” zorlukların üstesinden gelebilirlerse herkes Nintendo Dünya Şampiyonu olabilir! Beş haftalık mücadelede en iyi zamanınızı kaydedin ve haftanın en hızlı oyuncusu olup olamayacağınızı görün.

Kanepede arkadaşlarınıza meydan okuyun

Bireysel olarak veya temalı paketler halinde mücadelelere katılmak için yerel çok oyunculu Parti Modunda en fazla sekiz oyuncuyu bir araya getirin. Otomatik geri sarma özelliği hataların geri alınmasına yardımcı olur, bu da yeni oyuncuların bile şampiyon olabileceği anlamına gelir. Elbette tam özgün bir deneyim için Nintendo Switch için Nintendo Eğlence Sistemi Kontrol Cihazlarıyla da oynayabilirsiniz.

Ayrıca Nintendo World Championships: NES Edition – Deluxe Set’i seçkin satış noktalarından alabilirsiniz. Koleksiyonda fiziksel bir oyun kartuşu, 13 resim kartı, beş iğne ve altın renkli bir NES Game Pak kopyası bulunuyor. Bu özel paketi çıkış tarihi 18 Temmuz 2024 tarihinden sonra Türkiye’de gizala mağazasından satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.