Paper Mario The Origami Nintendo Switch Oyunu Çıktı!

Nintendo Türkiye Distribütörü CD Media tarafından dağıtımı yapılan Paper Mario The Origami Nintendo Switch Oyunu Türkiye’de Satışta. Ürünün resmi açıklaması ve Videosunu aşağıdaki linklerden ulaşabilirisniz. Türkiye Satış fiyatı 799₺ dir ancak gizala mağazasında daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Kat kat açmak için güzel bir kağıt dünya!

Mario ve yeni arkadaşı Olivia’ya Nintendo Switch’e gelecek Paper Mario: The Origami King’te kağıt katlama dünyasının en uç köşelerine götürecek komik maceralarında eşlik edin!

Origami Kralı ve onun kağıt istilacıları ordusuyla yüzleşin, dünyayı kurtarma arayışınızda olağanüstü arkadaşlarla bir araya gelin ve büyülü güçlere hakim olun.

  • Şeytani kral Olly prenses Peach’i origami’ye dönüştürdü, kalesini kökünden söktü ve sihirli kağıt flamalar ile kapattı. Kavurucu çöllerden açık denizlere yelken açmaya kadar karada yolculuk yapın ve bu uğursuz flamaları koparmak ve kağıt arkadaşlarınızı katlanmış askerlerden birine dönüştürmekten kurtarmak için bir tuhaf seyahat arkadaşları edinin.
  • Yeni yetenekler ve yeni savaşlar. Çevre ile etkileşime girmek ve bulmacaları çözmek için 1.000 katlık silah yeteneğini kullanarak kollarınızı uzatın. Savaşta, dağılmış düşmanları sıralayın ve hem bulmaca çözme becerileri hem de hızlı zekâ gerektiren yeni, halka tabanlı savaş sistemi ile hasarı en üst düzeye çıkarmak için saldırınızı planlayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir