Pokkén Tournament DX Nintendo Switch Oyunu Bedava!

Evet başlığı yanlış okumadınız, Nintendo’dan yapılan açıklamaya göre Pokkén Tournament DX oyunu 29 Temmuz 2020 – 04 Ağustos 2020 tarihleri arasında United Kingdom (İngiltere) eShop mağazasından ücretsiz indirebilirsiniz. İlk kez 22 Eylül 2017 yılında çıkan Pokken Switch oyunu takım kurup turnuvalarda güzel vakit geçirmenizi sağlıyordu.

 

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde savaşın

Nintendo Switch ile evde veya hareket halindeyken Ferrum Ligi şampiyonu olmak için savaşın! Joy-Con’u bir arkadaşınızla paylaşın ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, herkesle harika kafa kafaya maçların tadını çıkarın. Pokkén Tournament DX , farklı Nintendo Switch oynatma modlarıyla (masa üstü modu, TV modu ve avuçiçi mod) uyumludur, böylece istediğiniz gibi oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Yeni Pokémon mücadeleye katıl

CI_NSwitch_PokkenTournamentDX_Characters_Decidueye.jpg

Croagunk, Scizor, Empoleon ve Darkrai dahil olmak üzere yeni Battle Pokémon’un dövüş stillerinin yanı sıra Pokémon Sun ve Pokémon Moon’dan yeni savaşçı Decidueye’de ustalaşın . Pokkén Turnuvası’nın Wii U versiyonundan Pokémon’un tüm kadrosu da dahil olmak üzere 20’den fazla Savaş Pokémon’u oyunun başından itibaren kullanılabilir.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir