Rocket League Nintendo Switch’e geliyor

Uzun yıllardır en yenilikçi spor oyunlarından biri Nintendo Switch’e geliyor

“Rocket League” şimdiye kadar oynadığınız herhangi bir video oyunundan farklıdır. Aslında bir futbol oyunu, ancak insan oyuncuları yerine roketle çalışan otomobiller tarafından oynanıyor.

PlayStation 4’teki en sevdiğim oyunlardan biri (Xbox One ve PC üzerinden Steam aracılığıyla da satılmaktadır), ancak bu yılın ilerleyengünlerinde, Nintendo’nun piyasaya sürülmesinden bu yana kendisine rota üzerinde olan yeni konsolunda yerini alacak.

Çoğu insan switch ten övgü ile bahsetmekteyken , herkes tarafından belirtilen en büyük eksikliğin oyun sayısın az olmasıydı.   Elbette, konsol sadece yaklaşık altı ay önce piyasaya çıktığından bu anlaşılabilir, ancak “Rocket League” ilavesi ile satışlarda artış olacağı kesin. Şu anda Nintendo  Switch te “Mario Kart 8 Deluxe” ve “Splatoon 2”   en iyi çıkışlarından ikisi, insanları birbirlerine karşı ve birbirlerine karşı oynamaya teşvik ederek Nintendo Switch’in benzersiz çok oyunculu özelliklerinden yararlanıyor. “Roket Ligi” benzer bir şekilde bu tasarıyı uygun ve aynı zamanda diğer konsolları kanıtlanmış bir kazanan, yani  piyasaya çıkmadan bile tavsiye edilebilir bir oyundur.

Nintendo Switch versiyonu için “Rocket League” yapımcısı Psyonix, Minto’nun “Metroid” ününden oluşan Mario, Luigi ve Samus Aran’ın da aralarında bulunduğu Nintendo’nun en ünlü maskotlarından sonra bazı yeni araba yarattık – bu araçların üçü de Psyonix’in yeni teaserında yer alıyor. Çarşamba gecesi yayınladığı oyun. Aşağıdaki teaser izleyebilirsiniz.

“Rocket League”, Nintendo switch için 2017 yaz aylarında piyasada olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir