Shadow

Sonic Frontiers satışa sunuldu!

Sonic hayranlarının merakla beklediği Sonic serisinin son oyunu Sonic Frontiers 8 Kasım 2022’de Avrupa’da satışa sunulmuştu. Tüm platformlar için çıkan Sonic Frontiers, şimdi ise fiziksel olarak Türkiye’de satışa çıktı. Nintendo Switch için Sonic Frontiers oyununa buradan ulaşabilirsiniz.

Sonik Sınırlar

Sonic the Hedgehog’un en yeni yüksek hızlı macerasında dünyalar çarpışıyor! Kayıp Kaos zümrütlerini arayan Sonic, sıra dışı yaratıklarla dolu eski bir adada mahsur kalır. Nefes kesici bir aksiyon, macera ve gizem dünyasını keşfederken güçlü düşman ordularıyla savaşır. Sonic olarak beş büyük Starfall Adasında yarışırken yeni zirvelere doğru hızlanın ve yüksek hızlı, açık alan platform özgürlüğünün heyecanını yaşayın. Maceraya atıl, Kadimlerin gücünü kullan ve bu yeni gizemli düşmanları durdurmak için savaş. Sonic oyunlarının dönüşümüne hoş geldiniz!

Yepyeni Açık Bölge Platformunu Deneyimleyin

Yoğun ormanlar, taşan şelaleler ve olağanüstü sıcak çöl manzaralarıyla dolu, her biri kendine özgü aksiyon-platform mücadeleleri ve ortaya çıkarılacak gizli sırlar içeren beş devasa dünya üstü adasında yarışın.

Eşsiz Yüksek Hızlı Özgürlük

Starfall Adaları’nda maceraya atıl ve her birinin neler sunabileceğini yalnızca Sonic’in sağlayabileceği hızda gör. Uygun gördüğünüz bir çığır açın ve yan görevleri keşfedin, bulmacaları çözün, devasa yapıları ölçeklendirin, balık tutmaya gidin ve yol boyunca bir veya iki dost yüzle karşılaşın…

Siber Uzayda Kendinize Meydan Okuyun

Adaya dağılmış portalları keşfedin ve becerilerinizi sınamak için zorluklarla dolu Sonic hızlarında özel 3D platform özelliğine sahip adalara dağılmış portallar aracılığıyla Siber Uzay seviyelerine girin.

Siber Destekli Savaş

Starfall Adaları, Sonic’in daha önce hiç karşılaşmadığı garip yaratıklara ev sahipliği yapıyor. Dodges, savuşturma, karşı koyma, kombo gibi hareketleri ve gizemli düşmanları ve devasa titanları devirmek için yeni Cyloop yeteneğini birleştirerek stratejik olarak savaşmak için yepyeni savaş sistemini ve beceri ağacı yükseltmelerini kullanın.

Gizem ve Entrika Dolu Yeni Bir Macera

Sonic olarak robot ordularının başına bela olan eski bir uygarlığın kalıntılarının gizemlerini ortaya çıkarmak üzere bir yolculuğa çıkın. Size rehberlik edecek bir takım sorular ve bir dış ses haricinde hiçbir şey olmadan, arkadaşlarınızı ve Starfall Adaları’nın esrarengiz sakinlerini muazzam, mekanize bir tehditten kurtarmak için yola çıkın.

Digital Deluxe Edition, maceranız için faydalı öğeler içeren Explorer’s Treasure Box ile birlikte gelir: Amy’s Memory Tokens, a Portal Gear, Chaos Emerald Vault Keys, Additional Gloves & Shoes for Sonic, 25-parçalık Digital Mini Soundtrack içeren Digital Art Book.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.