Shadow

Splatoon 3’e Yeni Bir Güncelleme Geliyor!

ÜCRETSİZ GÜNCELLEMELER, SPLATFESTLER, TURNUVALAR VE DAHASI… SLATOON 3 DÜNYASINDAKİ YENİLİKLERİ HEMEN BURADAN KEŞFEDİN!

16x9_NSwitch_PokemonSplatfest_EU.jpg

YENİ BİR SPLATFEST YAKLAŞIYOR!

Partnerinizin Pokémon türü nedir? Çim, Ateş veya Su?

Bu özel işbirliği Splatfest ile Pokémon Scarlet ve Pokémon Violet’in 18 Kasım’daki çıkışını kutlayın!

Başlangıç: 12 Kasım (Cumartesi), 03:00 (TSİ)

Bitiş: 14 Kasım (Pazartesi), 03:00 (TSİ)

 

SPLATFEST NEDİR?

Splatoon3_Events_Blue01_Scr.jpg

Splatfest; önceleri “Hangisi en iyisi? Taş, Kağıt veya Makas?!” gibi önemli sayılan sorular üzerine kurulu çarpışmaların olduğu özel etkinliklerdir.

Üç Takım

Splatfestler, Splatoon 3’te yeni bir dokunuşla geri dönüyor! Duyurulan temadaki üç takımdan birine oy verin ve üstünlük kazanmak için diğerlerini saf dışı bırakın.

Splatfest Gizli Bakış

Splatfest başlamadan önce, nihai Splatfest sonuçlarını etkileyen deniz kabuklarını almak için Salmon Run vardiyalarında savaşarak ve çalışarak katalog seviyenizi yükseltin.

Not: Bu, Splatoon 3: Splatfest World Premiere’de mevcut değildir.

Splatfest Ana Etkinliği: İlk Yarı

Tek başınıza veya iki ila dört kişilik gruplar halinde katılabileceğiniz 4’e 4 Turf War savaşında seçtiğiniz ana amaç için savaşın. Son sonucu etkileyen Prestij (Clout) Kazanma, çim boyamadan elde edilen kazançlara, kayıplara ve puanlara dayalı olarak belirlenir.

Splatfest Ana Etkinliği: İkinci Yarı

İkinci yarı, birinci olan takımdaki dört oyuncuya, ikinci olan takımlardan iki oyuncunun meydan okuduğu Tricolor Turf War’ın gelişini müjdeliyor. En büyük alanı üç dakika içinde boyayan takım kazanır.

Ultra Signal ve Sprinkler of Doom

Savunan takımın, sahnenin ortasındaki Ultra Signal’i koruması gerekiyor. Saldıran takımlar Ultra Signal’i güvenceye alırsa, Deep Cut’ın bir üyesine bir sinyal göndererek, Sprinkler of Doom ile desteğini gösterecek ve saldıran takıma daha da fazla mürekkep gücü verecektir!

Nihai Sonuçlar

Splatfest sona erdikten sonra, nihai sonuçlar açıklanır ve toplam oylara, alınan deniz kabuklarına ve bireysel Clout’a göre puanlar verilir. En çok puan alan takım kazanır!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.