Shadow

The Super Mario Bros. Movie Direct | 29.11.2022

Bildiğimiz gibi günümüzde sevilen birçok oyunun film ve dizisi çekiliyor. Bunlardan ilk akla gelenleri ise kuşkusuz Uncharted ve The Witcher. Şimdi ise bu koleksiyonun yanına yeni bir film eklenecek. The Super Mario Bros. Movie. İlk duyurusunun ve ilk fragmanının dünya promiyeri Ekim ayında yapılan film için geri sayım başladı. İlk fragmanı dünya çapında milyonlarca kişi tarafından izlenen film birçoğumuzun çocukluk rüyasını bir kez daha ekranlara sunuyor.

Geçtiğimiz Ekim ayında sadece The Super Mario Bros. Movie için yapılan mini bir Nintendo Direct etkinliği yapılmıştı. Dün yine aynı etkinlikle filmin ikinci fragmanı dünyaya sunuldu. Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Shigeru Miyamoto, ilk fragmanı izleyip beğenisini sunan herkese teşekkür ederken, film üzerindeki çalışmaların devam ettiğini ve ikinci fragmanı hayranlar ile paylaşmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Filmin yapım şirketi Illumination’dan Chris Meledandri, Donkey Kong’u seslendiren Seth Rogen ve Princess Peach’i seslendiren Anya Taylor-Joy da filmle ilgili duygularını aktardı. Filmde Mario’yu ise Chris Pratt seslendirecek.

Filmin ikinci fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Aksiyon ve eğlenceli sahneleriyle süper kahraman filmlerini andıran The Super Mario Bros. Movie 2023 yılında gösterime girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.