Yeteneklerinizi Gösterebileceğiniz Birbirinden Eğlenceli 5 Spor Oyunu!

Havalar soğuyor olabilir ama endişelenmeyin, bu spor yeteneklerinizi göstermemeniz için bir bahane değil. İster favori takımınıza katılmak istiyor olun ister sadece o rekabetçi koşuşturmayı hissetmek isteyin, sahaya geri dönmek (veya kalmak) isteyen spor hayranları için bir oyun listesi hazırladık!

WWE 2K Battlegrounds:
WWE dünyası, dünyanın dört bir yanındaki etkileşimli ortamlarda en sevdiğiniz WWE Süper Yıldızları ve Efsaneleri savaşı olarak üst düzey arcade aksiyonuyla savaş alanınızdır. Steel Cage, Royal Rumble ve daha fazlası gibi çeşitli maçlarda farklı yetenekler ve güçlendiriciler kullanarak yarışın!
Mario Tennis Aces:
Arkadaşlarınızla, ailenizle ve en sevdiğiniz Mushroom Kingdom karakterlerinden bazılarıyla yapacağınız toplu tenis savaşlarında cephanelik ve stratejinizi ortaya çıkarın. Macera modunda görevleri tamamlayın ve patronlarla savaşın. Daha sonra lokal* veya çevrimiçi** çok oyunculu -4 oyuncuya kadar tekli veya çiftli olarak oynayarak- en zorlu becerilerinizi test edin.
Basketbol kültürü ve daha birçok etkinliği NBA 2K21 ile kutlayın! Oyuncuları gelişmiş NBA 2K oynanışı, gösterişli ve yeni MyCAREER hikayesi, yepyeni bir Mahalle ve özel bir MyTEAM deneyimi yaşayın.
Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nı yıldızlarla dolu bir karakter kadrosu, birçok etkinlik ve düzinelerce farklı parti oyunuyla kutlayın. Kaykay, sörf, spor tırmanışı veya karate gibi yepyeni Olimpik sporlarının yanı sıra okçuluk, jimnastik ve judo gibi daha pek çok etkinlikte yarışın.
Futbol ve Anime dünyasını biraraya getiren Captain Tsubasa: Rise of New Champions oyununun konsepti aynı isimli çizgi diziye dayanıyor. Oyuna olan sevgisini sergilerken ve birden fazla Futbol liginin saflarında ilerlerken Tsubasa Ozora’yı takip edin.

* Çok oyunculu mod için ek aksesuarlar gerekebilir; ayrı ayrı satılır.

** Çevrimiçi özellikler için Nintendo Switch Online üyeliği (ayrı satılır) ve Nintendo Hesabı gerekir. Tüm ülkelerde mevcut değildir. Çevrimiçi özellikler için İnternet erişimi gerekir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir