Shadow

2023’te Çıkacak Nintendo Switch Oyunları

Persona 3 Portable and Persona 4 Golden – 19 Ocak

 

Persona serisindeki iki oyun sadece birkaç hafta içinde Nintendo Switch’e geliyor! Persona 4 Golden’da bir dizi seri cinayetle başlayan bir reşit olma öyküsünü deneyimleyin ya da Persona 3 Portable’da “Dark Hour” olarak bilinen garip olguyu ortaya çıkarın.

 

Fire Emblem Engage – 20 Ocak

 

Taktiksel RPG savaşlarında gücünüzü artırmak için geçmiş Fire Emblem oyunlarından ikonik kahramanlarla takım olun. Fell Dragon’un dirilişini önlemek için gerekenlere sahip misiniz?

 

Octopath Traveler II – 24 Şubat

 

OCTOPATH TRAVELER’ın bu devam oyununda, her biri kendi kökenleri, motivasyonları ve benzersiz becerileri olan sekiz yeni gezginle Solistia dünyasında yolculuk edin.

 

Kirby’s Return to Dream Land Deluxe – 24 Şubat

 

Magolor’un gemisinin kayıp parçalarını bulmak için dört oyunculu bir platform macerasında Kirby, King Dedede, Meta Knight ve Waddle Dee’ye katılın ve çok çeşitli yeni ve geri dönen alt oyunlara dalın.

 

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon – 17 Mart

 

Hikaye kitabından ilham alan bu büyüleyici macerada Umbra Cadısı’nın yeni bir yanını keşfedin. Eğitimdeki genç bir cadı olarak, perilerle savaşmak, bulmacaları çözmek ve yasak bir ormanda yolculuk yapmak için iblis müttefikiniz Cheshire ile birlikte çalışın.

 

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – 12 Mayıs

 

The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın bu devam oyununda, Link’in macerası uçsuz bucaksız Hyrule ülkesinin üzerindeki göklere yayılıyor.

 

Master Detective Archives: RAIN CODE – 2023

 

Danganronpa serisinin arkasındaki zihinlerden gelen bu karanlık fantezi dedektif aksiyon oyununda, eğitimde olan unutkan bir dedektif olan Yuma ve ona musallat olan ruh Shinigami’ye katılın.

 

Minecraft Legends – 2023

 

İkonik Minecraft serisindeki bu aksiyon stratejisi dönüşünde Overworld’ü birleştirin ve müttefikleri kahramanca savaşlara götürün!

 

Pikmin 4 – 2023

 

Bu yıl Nintendo Switch’te bir şeyler filizleniyor!

 

Disney Illusion Island – 2023

 

Gizemli Monoth adasını keşfetmek, dünyayı felaketten kurtarmak ve üç mistik kitabı kurtarmak için tek başına veya dört oyunculu kooperatifte oynanabilen bir görevde Mickey ve arkadaşlarına katılın!

 

 

 

 

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.