HYRULE WARRIORS: AGE OF CALAMITY ÇIKTI!

Bir Zelda efsanesi Hyrule Warriors: Age of Calamity satışa sunuldu!

Legend of Zelda: Breath of the Wild oyunundan 100 yıl önceki Hyrule’ı görün ve Great Calamity olaylarını deneyimleyin!

Hyrule’ı dize getiren mücadeleye katılın. Krallığı Calamity’den kurtarmaya çalışan dört Şampiyon’u, Hyrule Kralı Zelda ve daha fazlasını dramatik ara sahnelerde öğrenin. Hyrule Warriors: Age of Calamity oyunu, 100 yıl önce olanları ilk elden görmenin tek yolu!

-Hyrule’ın En Zorlu Düşmanlarının Ordularıyla Savaşın-

Barbar Bokoblinlerden yükselen Lynellere kadar, sürü halinde tehditkar canavarlar ortaya çıktı. Link ve Zelda’ya ek olarak, dört Şampiyon ve genç  Impa gibi karakterlerin kontrolünü elinize alın. Hyrule’u yaklaşan Calamity’den kurtarmak için düşmanlara karşı farklı yeteneklerini kullanın.

-Satın Alma Bonusları-

Oyun içi bonus silah Lucky Ladle almak için Hyrule Warriors: Age of Calamity’nin dijital versiyonunu satın alın! Bu kılıç benzeri kaşığı (bir Tencere Kapağı (Pot Lid) ile eşleştirilmiş) donatın ve savaşta kullanın veya istatistik artışı için diğer silahlarla birleştirin.

Legend of Zelda: Breath of The Wild oyun için veri kaydettiyseniz, oyun içi Training Sword bonus öğesini alabilirsiniz. Bu silahı kuşandığınızda, otomatik olarak bir Tencere Kapağı (Pot Lid) bir kalkan olarak tutacaksınız. Bu kombo ayrıca ara sıra Perfect Guard’ı da tetikleyebilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir