Shadow

Nintendo Direct haberleri açıklandı, tüm detaylar burada!

21.06.2023 Çarşamba Türkiye saati ile 17:00 de yapılan sunum ile Nintendo Switch için oyun ve videolar duyuruldu!

Bugün yapılan 40 dakikadan biraz fazla süren duyuruda Super Mario Bros. Wonder’da yepyeni bir 2D Mario oyunu,  Super Mario RPG yeniden yapımı, Dedektif Pikachu 2 için yeni bir fragman dahil olmak üzere harika haberlerle doluydu. Metal Gear Solid Koleksiyonu Cilt. 1 Switch’te yayınlanacak ve açıklanan tüm haberler aşağıda!

20 Ekim 2023’te Switch’te piyasaya sürülecek olan yepyeni  2D olan Super Mario Bros çıkacak.

Bu 2D Mario oyununun en büyük yeni sürprizlerinden biri, dünyada boruların canlanmasına neden olmak gibi vahşi ve beklenmedik şeylerin olmasına neden olan Wonder Flowers. Oyunculardan Mario, Luigi, Toad, Princess Peach, Princess Daisy ve Yoshi olarak oynamayı seçmesine izin verecek.

Super Mario RPG Remake 2023 İçin Duyuruldu!

SNES’in Super Mario RPG’si Remake oyunu  17 Kasım 2023’te Nintendo Switch’te piyasaya sürülecek. Mario, Bowser, Princess Peach, Mallow, Geno ve daha fazlasının yer aldığı bu macerada kahramanlarımız dünyayı devirmeye çalışıyor. Smithy Gang, Star Road’u onarmak için yedi yıldız toplanıyor.

Detective Pikachu 2 Ekim’de Nintendo Switch’e Geliyor!

6 Ekim 2023 tarihinde Avrupa’da Nintendo Switch’e çıkacak olan Detective Pikachu 2 oyunu kökenlerine derinlemesine dalmayı ve oyuncuların Tim Goodman ve diğer Pokemon ile birlikte Ryme City’de bir ton gizemi çözmelerini sağlamayı vaat ediyor.

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom’s için Zelda ve Ganondorf yeni amiibo!

Yeni Zelda ve Ganondorf amiibosu bu yaz çıkıyor!

WarioWare Move It! Micro game Partisini Bu Kasım’da Switch’e Geliyor!

Metal Gear Solid Koleksiyonu Cilt. 1 Nintendo Switch için Çıkıyor!

Metal Gear Solid Collection Vol. 1 daha önce duyurulmuştu, bugünkü Direct ayrıca 24 Ekim 2023’te Switch’e geleceği belirtildi. Bu koleksiyonda Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2 Sons of Liberty, Metal Gear Solid 3 Snake Eater, Metal Gear ve Metal Gear yer alıyor. 2: Solid Snake, Snake’s Revenge, her başlığın oyun içi metnini içeren bir senaryo mevcut.

Yeni Pikmin 4 Detayları ve Oynanış Ortaya Çıktı!

21 Temmuz çıkış tarihinden önce Pikmin 4 hakkında bir Dandori Battle mini oyunu hakkında daha da fazla bilgi paylaştı.

Seride ilk kez gece keşif gezilerine çıkabileceğiniz ve hatta parıldayan bazı Pikmin’lerle karşılaşabileceğiniz de ortaya çıktı.

Hala Pikmin 4 ile kararsızsanız, Nintendo ayrıca oyun için bir demosunun 28 Haziran’da geleceğini belirtti.

Pikmin 1 ve Pikmin 2’nin HD Sürümleri Bugün Nintendo Switch eShop’a Geliyor!

GameCube’den Pikmin 1 ve Pikmin 2, bugün daha sonra Nintendo Switch eShop’a gidecek ve bu sürümler HD olarak gelecek. Oyuncular bunları tek tek veya paket olarak satın alabilecek ve her iki oyunu da içeren fiziksel bir sürüm 22 Eylül’de piyasaya sürülecek.

Pokemon Scarlet ve Violet Hidden Treasure of Area Zero Genişletmeleri ile

Teal Mask ve Indigo Disk’i içeren Pokemon Scarlet ve Violet’in Hidden Treasure of Area Zero genişlemesine yeni bir bakış attık. Teal Mask bu sonbaharda, Indigo Disk ise kışın gelecek.Yeni Bir Görünüm Kazanıyor!

Mario Kart 8 Deluxe, Petey Piranha, Wiggler ve Kamek’in Yanında Yeni Bir Bölüm Ekleniyor!

Mario Kart 8 Deluxe’ün Booster Course Pass Wave 5’i bu yaz piyasaya sürülecek ve beraberinde Squeaky Clean Spring’de yeni bir parkur ve üç yeni karakter getiriyor – Mario Kart: Double Dash’ten Petey Piranha, Mario Kart 7’den Wiggler ve Mario Kart Tour’dan bir kesitti.

Luigi’s Mansion Dark Moon Remaster, Princess Peach Oyunuyla Birlikte Duyuruldu!

Super Mario RPG versiyonu yetmezmiş gibi, Nintendo ayrıca 3DS’ Luigi’s Mansion: Dark Moon’un remaster’ını ve Princess Peach başrollü yepyeni bir oyunun 2024’te geleceğini açıkladı.

Dragon Quest Monsters: The Dark Prince Nintendo Switch İçin Duyuruldu!

Nintendo Direct sırasında Square Enix, 1 Aralık’ta piyasaya sürülecek olan Dragon Quest Monsters: The Dark Prince’i resmen ortaya çıkardı, esasen Dragon Quest Pokemon ile buluşuyor. Bu yeni macera, Psaro adında lanetli bir prens ve arkadaşı Rose’un Nadiria’nın iblisler diyarında seyahat ettiğini görecek ve eğitebilecekleri bu canavarlar başarılı yolculuklarının anahtarı olacak.

Sonic Superstars’a Yeni Oynanış Fragmanı Geliyor!

Sonic Superstars, Summer Game Fest 2023’te ortaya çıktı ve bugünün Nintendo Direct’i, Blue Blur hayranlarına aksiyon halindeki oyuna yeni bir bakış kazandırdı.

Sonic Superstars bu sonbaharda çıkacak.

Batman Arkham Trilogy Nintendo Switch’e Geliyor!

Rocksteady Batman Oyunlarının üçü de – Arkham Asylum, Arkham City ve Arkham Knight – bu sonbaharda Nintendo Switch’e gidecek. Ayrıca tüm DLC’ler oyunlarla birlikte gelecek.

Mario + Rabbids Sparks of Hope: The Last Spark Hunter Müzikal Bir Gezegende Geçiyor

Mario + Rabbids Sparks of Hopes’un en yeni DLC’si, Mario ve arkadaşlarını yeni düşmanlarla yüzleşmek ve yeni hazineler bulmak için müzikal bir gezegene götürecek. En iyi kısım? Bugün çıktı!

Henüz Mario + Rabbids Sparks of Hope’u denemediyseniz, Switch eShop’ta şimdi bir demo mevcut.

Splatoon 3’ün Sıradaki Splatfest’i Güncelleme Geldi!

Just Dance 2024 Sürümü İçin Yeni Bir Fragmanla Geceyi Uzakta Dans Et

Just Dance 2024, 24 Ekim’de çıkacak ve siz ve sevdikleriniz için gece boyunca dans edebileceğiniz 40 şarkı içerecek. Bugünkü Nintendo Direct, dans eden hayranlara oyunu hareket halinde gösteren yeni bir fragman geldi.

Palia, “Hayallerinizdeki Hayatı Yaratmanızı” Sağlayan, Oynaması Ücretsiz Bir “Rahat” Macera Simülatörüdür

Palia, “hayallerinizin hayatını yaratmanıza” izin vermeyi vaat eden, “rahat”, oynaması ücretsiz bir macera simülasyonudur. Bu, evinizi inşa etmenize ve özelleştirmenize, arkadaşlarınızla oynamanıza ve evlerini ziyaret etmenize, benzersiz bir hikaye yaşarken çok çeşitli NPC’lerle etkileşim kurmanıza ve çok daha fazlasına izin vererek gerçekleştirilecektir.

Palia, bu Tatilde Switch’te yayınlanacak.

STAR OCEAN THE SECOND STORY R – Oyunu Fragmanı Duyuruldu!

Penny’s Big Breakaway Fragmanı Duyuruldu – Nintendo Switch

Headbangers Rhythm Royale Fragmanı Duyuruldu!

Manic Mechanics Fragmanı Duyuruldu!

 

Gloomhaven Fragmanı Duyuruldu!

MythForce Nintendo Switch için yeni fragmanı duyuruldu!

Palia Oyunu Duyuruldu!

Persona 5 Tactica Geliyor!

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.